فروش دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل

شرکت بازرگانی ایران آنتن

ارائه دهنده راهکارهای مخابراتی

کارشناسان فنی ما منتظر تماس شما هستند:

6727  2226  ،  021

مشکل عدم آنتن دهی موبایل خود را حل کنید

فروش ویژه انواع دستگاه ریپیتر موبایل

آنتن خارجی لگاریتمی

آنتن داخلی پنل

 

تقویت آنتن موبایل

کابل RG213

 کانکتور N،Type

6727  2226  ،  021

تماس در تمام ایام هفته ارسال به شهرستان

 

تقویت آنتن موبایل جهت پوشش کامل سیگنال موبایل (در فرکانس های GSM900 – DCS1800 – 3G2100مگا هرتز) در کلیه ی نقاط دارای مشکل آنتن دهی تلفن همراه ، امری مهم و ضروری می باشد.

تقویت کننده آنتن موبایل شامل یک دستگاه تقویت کننده امواج (  mobile antenna booster ) و دو آنتن که یکی جهت دریافت و ارسال سیگنال به آنتن مخابراتی اصلی (BTS) و دیگری جهت پوشش دریافت و ارسال سیگنال  از مخاطب در محوطه پوشش ، می باشد.

دستگاه تقویت سیگنال موبایل به طور همزمان سیگنال موبایل مخاطب را دریافت نموده پس از پردازش در قسمت signal procising  و افزایش بهره (Gain) آن را توسط آنتن به گیرنده (Donor antenna) که در فضای باز نصب گردیده است به سرویس مرکزی مخابرات ارسال می نماید. به طور کلی این مسیر را Uplink  و سیگنالی که اطلاعات مخاطب در محوطه پوشش در آن می باشد را Uplink signal می نامند.

سیستم تقویت آنتن موبایل شامل مسیر دیگری هم می باشد که سیگنال ارسال از طرف BTS system به سمت مخاطب می آید،  که مسیر Downlink نام دارد.

تقویت موبایل که حوزه فوق تخصصی فعالیت شرکت ایران آنتن می باشد مربوط به افزایش سطح سیگنال در تمام محیط می باشد و شامل تمام اپراتور ها (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، تالیا ، اپراتور محلی IR70 ، شبکه محلی کیش و…)  و همچنین همه سخت افزارها (گوشی SUMSUNG , IPHONE, … …)  می باشد.

تقویت آنتن موبایل خانگی (home booster) شامل یک آنتن GSM امنی (یا آنتن پشت پنجره ای) و یک آنتن کوچک جهت پخش در محیط می باشد.  مزیت  این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها این است که  آنتن خارجی  در مکانی که مشکل آنتن ندادن گوشی وجود دارد قابل نصب می باشد.

همچنین شما می توانید جهت دانلود نرم افزارتقویت آنتن موبایل اندروید به iranten.net مراجعه کنید.

لیست قیمت تقویت کننده موبایل را که شامل انواع دستگاه ریپیتر و بوستر موبایل (تک باند ، دوباند و سه باند) ، انواع آنتن (دایرکشنال ، امنی) ،  کابل ، کانکتور ، اسپلیتر ، کوپلر و تجهیزات جانبی تقویت کننده امواج موبایل  می باشد را از لینک iranten.net دانلود نمایید.

شرکت بازرگانی ایران آنتن با دارا بودن بیش از 20 مدل دستگاه تقویت آنتن موبایل در فرکانس های متنوع و انجام مراحل تست تخصصی امکان بهرمندی از بالاترین کیفیت تماس و دیتا را با کمترین هزینه برای مشتریان خود فراهم می نماید.

قیمت دستگاه تقویت آنتن موبایل در اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری و …  و همچنین قیمت ریپیتر موبایل برای کارخانه های خارج شهر ، معادن ، نیروگاه ها و …. با توجه به شرایط زیر تعیین می گردد:

  • موقعیت جغرافیایی که شامل فاصله با دکل BTS و همچنین ارتفاع محلی که مشکل ضعف آنتن دارد نسبت به دکل مخابراتی می باشد.
  • نوع دکل مخابراتی که در محل نصب گردیده است (2G , 3G , 4G) و همچنین ظرفیت سیستم مخابراتی منطقه
  • متراژ محلی که زیر پوشش سیستم تقویت آنتن موبایل می باشد.
  • تعداد نفراتی قرار است از طریق دستگاه تقویت کننده آنتن موبایل مکالمه نمایند ( Max و Min)
  • امکاناتی که تقویت کننده امواج تلفن همراه می تواند برای مجموعه مهیا سازد. (Voice ، internet ، data)

 

تقویت آنتن موبایل در نقاط کور خارج شهرها  در صورتی امکان پذیر می باشد که یک سیگنال حداقل از BTS در مجاورت محل تا فاصله 10 کیلومتر دریافت گردد.(-100dbm) یا به صورت تجربی در آن محوطه شبکه موبایل بر روی گوشی قابل مشاهده باشد. بنابراین در مکان هایی که شبکه تلفن همراه شناسایی نشود امکان افزایش آنتن دهی موبایل وجود ندارد. شما می توانید با نصب نرم افزارهایی که جهت اندازه گیری قدرت امواج در فرکانس موبایل طراحی و ساخته شده اند بر روی گوشی خود ، امکان مشاهده قدرت سیگنال بر حسب dBm را داشته باشید. برای سیستم عامل اندروید نرم افزارهای Opensignal  ، Network info II  به صورت رایگان قابل دسترسی می باشند. البته این نرم افزارها صرفاً جهت اندازه گیری و نمایش مشخصات شبکه موبایل طراحی شده اند و با برنامه تقویت آنتن موبایل که امکان افزایش سطح دریافت سیگنال گوشی را دارد متفاوت می باشد.

تقویت سیگنال موبایل در فرکانس GSM900 صرفاً با یک دستگاه تک فرکانس در باند 900 امکان پذیر می باشد. برای نقاطی که دکل مخابراتی 2G نصب شده است نیاز به استفاده از یک دستگاه دوباند که فرکانس GSM900 و GSM1800 را ساپورت می کند ، می باشد.

مراحل نصب یک تقویت کننده آنتن موبایل:

یکی از مهمترین نکات در راه اندازی یک سیستم تقویت موبایل ، نصب و تنظیم آنتن دهنده (donor antenna) که معمولاً در پشت بام و در مقابل دکل BTS نصب می شود ، می باشد. چرا که در صورتی که سطح سیگنال مناسبی توسط این آنتن دریافت نگردد ، با توجه به وجود تضعیف در مسیر تقویت امواج موبایل ، راندمان کارکرد سیستم به شدت کاهش می یابد. البته معمولاً در داخل شهرها همیشه سطح امواج دریافتی در فرکانس 900Mhz مناسب می باشد. با توجه به اینکه مشاهده میزان سیگنال دریافتی توسط آنتن نیاز به دستگاه تستر دارد، پیشنهاد می شود ابتدا آنتن را بر روی یک پایه که قابلیت چرخش داشته باشد نصب کنید و در جهت یک دکل مخابراتی تنظیم نماییم. در انتها می توانیم با تغییر جهت آنتن دهنده ،کیفیت مکالمه را به صورت تجربی در محل نصب آنتن داخلی تست کنیم.

 

 

 

نکات مهم در نصب یک دستگاه تقویت آنتن دهی موبایل:

  • فاصله آنتن donor با دستگاه تقویت آنتن حداقل می بایستی 20 متر باشد.
  • برای ارتباط بین آنتن های بیرونی (donor) و آنتن داخلی (service antenna) با دستگاه تقویت آنتن موبایل می بایستی از کابل کواکسیال درجه یک استفاده نمود. لازم به ذکر است در کلیه مراحل نصب و راه اندازی پروژه های تقویت کننده آنتن دهی موبایل از کابل RG213 با کیفیت عالی استفاده می شود.
  • علاوه بر آنتن یاگی (yagi antenna) و آنتن لگاریتمی (log periodic antenna) ، می توان از انتن پنل (patch antenna) یا آنتن سهموی (parabolic antenna) به عنوان انتن donor استفاده نمود.

برای نصب کامل و راه اندازی نوع خاص تقویت کننده آنتن موبایل خانگی (home booster)  که توسط شرکت ایران آنتن ارائه می شود ، امکان قرار دادن آنتن تقویت موبایل بیرونی بدون قراردادن در پشت بام وجود دارد. (برای مواردی که امکان سیم کشی وجود ندارد)

 

 

 
258000 (0.39 )

همراه اول – گزارش مشکلات مکالمه
….

اگر در استفاده از سرويس هاي شبکه با اختلال هايي همچون عدم آنتن دهي شبکه، عدم امکان … فرم ارسال گزارشات مردمي در خصوص کيفيت سرويس دهي شبکه تلفن همراه.
پرسش و پاسخ – تقويت آنتن موبايل

براي رفع مشکلات آنتن دهي تلفن همراه که به قرار زير است با کارشناسان ما مشورت ….. من در خردادماه از طريق تلفن همراه عدم آنتن دهي همراه اول را در منطقه بين اتوبان شهيد …
مشکل آنتن دهي همراه اول در اشنويه همچنان ادامه دارد
..166000.

16 2014 – مشکل آنتن دهي همراه اول مدت زيادي است در بعضي از محلات اشنويه ادامه دارد و به گفته شهروندان دامنه عدم آنتن دهي همراه اول افزايش نيز بافته است.
سوال و جواب :: عدم انتن دهي سيم کارت همراه اول
..1727

13 2014 – سلام يک گوشي چيني گاکسي اس4 دارم تمام شبکه هاي تلفن همراه از ايرانسل بگير تا تاليا رو … سيم کارت همراه اول ميزاري عدم انتن دهي ميزه مشکل چيه؟
رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه در هرکجا – . – خدمات …
.._383783949.

تقويت آنتن موبايل همراه اول ، رايتل ، ايرانسل و .. رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه در اماکن ، منازل ، ساختمان ها ، برج ها ، زيرزمين ، معادن ، کارگاه هاي مهندسي فضاهاي باز حومه …
مرجع کد و ترفندهاي اپراتورهاي همراه – همراه اول
..همراه-اول

28 2013 – همراه اول با اهداي سيم كارت رُند، در نمايشگاه تلكام از نفرات برتر كنكور … به مشکلات مشترکين همراه اول در بخشهاي مشکلات آنتن دهي، آواي انتظار، عدم …
حل مشکل آنتن دهي همراه اول به زودي | آسموني
…..—–…

حل مشکل آنتن دهي همراه اول به زودي. .. ——. . وزير ارتباطات توسعه زيرساخت‌ها و توجه به مناطق مرزي را از …
راه اسان براي حل مشکل انتن دهي در شبکه همراه اول و ايرانسل و تاليا …
….14525-راه-اسان-براي-حل-مشک…

14 2013 – دوستاني که گوشي لوميا 920 را دارند حتما مشکلات انتن دهي با شبکه هاي همراه اول و ايرانسل و تاليا رو دارند از قبيل قطع شدن سيگنال بازي سيگنال يا …
مشکل آنتن دهي همراه اول و ايرانسل با رومينگ ملي برطرف شد؟ – قطره
…..مشکل-آنتن-دهي-همراه-اول-ايرانسل…

20 2014 – مشکلات آنتن دهي موبايل براي مشترکان ايرانسل و همراه اول در کشور، با اجراي رومينگ ملي بين اين دو اپراتور از امر.
مشكل آنتن‌دهي همراه اول و ايرانسل با رومينگ ملي برطرف شد؟
…..

مشكلات آنتن‌دهي موبايل براي مشتركان ايرانسل و همراه اول در كشور، با اجراي رومينگ ملي بين اين دو اپراتور بايد مرتفع شده باشد.
عدم آنتن دهي همراه اول در شهرسيس – شبسترنيوز
….عدم-آنتن-دهي-همراه-اول-در-شهرسيس

27 2014 – به گزارش شبسترنيوز از صبح روز جمعه دي ماه شهر سيس به شدت با مشکل عدم آنتن دهي همراه اول روبروست. بر اساس آنچه شهروندان اظهار مي کنند عدم آنتن …
باز هم اختلال در سيمکارت هاي همراه اول – ام تي موبايل
.باز-هم-اختلال-در-سيمکارت-هاي-همراه-اول

15 2010 – در روزهاي گذشته برخي از سيم‌كارت‌هاي مشتركان همراه اول با اختلالاتي روبه‌رو شده و هنگام تماس در بعضي از آن‌ها در ساعاتي از شبانه‌روز پيغام «عدم دسترسي به شبكه» شنيده مي‌شد؛ اين … از اول سال 91 تو اصفهان آنتن دهي همراه اول خراب شد.
نتايج جستجو براي رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه آبپخش …
….رفع20مشکل20آنتن2…

آنتن دهي تلفن همراه در آبپخش اذعان داشت: در روزهاي گذشته با نصب آنتن در ناحيه غربي شرق آبپخش شاهد رفع مشکل آنتن دهي تلفن هاي همراه اول در اين شهر هستيم.
سيم کارت هاي قديمي همراه اول براي رفع مشکل آنتن دهي تعويض …
……3…

27 2010 – مدير کل مشترکان شرکت ارتباطات سيار از فراخوان تعويض سيم کارت هاي قديمي همراه اول براي رفع مشکل آنتن دهي خبر داد.به گزارش فارس، شرکت …
وضعيت آنتن‌دهي همراه اول و ايرانسل اعلام شد |
.67124

معاون رگولاتوري با تحليل وضعيت سطح پوشش شبکه اپراتورهاي اول و دوم در مناطق گانه تهران از ديد مشترکين، گفت: ميانگين درصد عدم پوشش‌دهي مناسب شبکه همراه …
آموزش حل مشکل عدم آنتن دهي – انجمن – موبايلستان
…149165

25 2011 – سلام دوستان من گوشي ويو 8500 بدون گارانتي خريدم که مشکل آنتن دهي داشت و تو جاهايي که يکم سطح … اين گوشي با همراه اول و ايرانسل مشکل داشت
پيگيري مشکل آنتن دهي همراه اول و ايرانسل توسط آقاي مهرآبادي …
.. › خبري

2 2014 – سايت حسين آبادي ها حدود ماه پيش با توجه به مشکل عدم آنتن دهي مناسب همراه اول و ايرانسل در حسين آباد و نيز روستاهاي جنوب داورزن، بر آن شد که …
آنتن دهي ايرانسل و عدم آنتن دهي همراه اول – موبايل اول
.-..195706

31 2012 – سلام دوستان من مدتي هست که ويوازم با سيم کارت «همراه اول» آنتن نمي ده در حالي که «ايرانسل» مثل هلو آنتن مي ده!! در حالي که قبلا مشکلي نداشت!
تعويض سيم كارتهاي قديمي همراه اول براي رفع مشكل آنتن دهي
.. › صفحه نخست › سياسي

26 2010 – وي ادامه داد: چنانچه در مراكز مربوطه پس از چك سيم‌كارت مشخص شود مشكل مربوط به قديمي بودن سيم‌كارت است، سيم كارت به صورت رايگان تعويض مي‌شود.
سال ها انتظار براي رفع مشکل آنتن دهي همراه اول در چالدران – نواي …
..15&…

16 2014 – مشکل آنتن دهي همراه اول مدت زيادي است در اکثر نقاط چالدران ادامه دارد و به گفته شهروندان دامنه عدم آنتن دهي همراه اول هر روز افزايش مي يابد. به گزارش …
وقتي همراه اول ، همراه آخر مي شود عدم آنتن دهي همراه اول در روستاي …
…..5852-وقتي-همراه-اول-،-همراه-آ…

16 2014 – اسماعيلي، دهيار روستاي قلعه جيق نيز در اين خصوص به خبرنگار اسپي دژ گفت : مشکل آنتن دهي همراه اول در اين روستا به يک معظل تبديل شده است و …
عدم آنتن دهي همراه اول در روستاي قلعه جيق آق قلا + تصوير
…..عدم-آنتن-دهي-همراه-اول-در-روستاي-ق…

16 2014 – با خبر شديم که آنتن دهي همراه اول در روستاي قلعه جيق از توابع بخش مرکزي آق قلا با اختلالات بسيار زيادي مواجه بوده که باعث به وجود آمدن مشکلات …
رسيدگي به شکايات – شرکت مخابرات خراسان رضوي
.-.205.

در مورد مشكل عدم دريافت قبض تلفن ثابت در مشهد تماس با شماره 38443525 و در … اعلام مشكلات آنتن دهي و استعلام بدهي تلفن همراه اول تماس با شماره 9990 از همراه اول يا …
اخبار پارسيک – وضعيت آنتن‌دهي همراه اول و ايرانسل اعلام شد
..9125369

معاون رگولاتوري با تحليل وضعيت سطح پوشش شبکه اپراتورهاي اول و دوم در مناطق گانه تهران از ديد مشترکين، گفت: ميانگين درصد عدم پوشش‌دهي مناسب شبکه همراه …
علت عدم انتن دهي همراه اول – واضح
.-854491-علت20عدم20انتن20دهي2… -
علت عدم انتن دهي همراه اول-برخي دلايل عدم سرويس دهي سيم کارت هاي همراه اول اعلام شد 23 بهمن 13.
مشکلات عدم انتن دهي همراه اول در مسير مواصلاتي گنبدپيرمحمد …
.92.68

پايگاه خبري شوراي اسلامي گنبد پيرمحمد – مشکلات عدم انتن دهي همراه اول در مسير مواصلاتي گنبدپيرمحمد به مهران – اعلام فعاليت هاي وجلسات شورا.
رفع مشکل آنتن دهي موبايل – خانه
…..رفع-مشکل-آنتن-دهي-موبايل….

رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه فقط با شرکت نماينده رسمي محصولات سيگنال لينک در ايران. … عدم انتن دهي موبايل در زير زمين مشکل ضعف آنتن با همراه اول …
سال ها انتظار براي رفع مشکل آنتن دهي همراه اول در چالدران – تي …
.994734586524.

16 2014 – به گزارش پايگاه تحليلي خبري نواي چالدران ،مشکل آنتن دهي همراه اول مدت زيادي است در اکثر نقاط چالدران ادامه دارد و به گفته شهروندان دامنه عدم آنتن دهي …
عدم آنتن دهي و پوشش شبکه همراه اول در مسيرارتباطي ملکشاهي …
….3921-عدم-آنتن-دهي-و-پوشش-ش…

3 2014 – شبکه ارتباطي همراه اول درمسيرارتباطي شهرستان ملکشاهي – مهران از مشکل عدم آنتن دهي و پوشش شبکه برخورداراست. به گزارش ملکشاهي آنلاين ، عدم …
فعالسازي 3 همراه اول و ايرانسل – سامانه پيام کوتاه – ارسال پيامک
…..197-فعالسازي-3-همراه-اول-و-ايرانسل….

قبل از اينکه همراه اول و ايرانسل به نسل سوم تلفن همراه ارتقاء پيدا کنند ، خدمات 3 و … همراه ارائه دهد ، البته رايتل هم محدوديت بزرگي داشت که آن هم عدم آنتن دهي آن در تمامي …
ادامه دار بودن اختلال در آنتن‌دهي همراه اول | فرهنگ نيوز
..106311

4 2015 – علي رغم وعده رفع اختلال در آنتن دهي اپراتور اول تلفن همراه، هنوز داستان … اول تلفن همراه به ويژه در شهرهاي بزرگ مانند تهران از قطع و وصل آنتن، عدم …
اختلال آنتن دهي همراه ادامه دارد | پايگاه اطلاع رساني رجا – رجانيوز
..145590

18 2013 – بر اساس اين گزارش چند وقتي كه مشتركان همراه اول از عدم آنتن دهي اين اپراتور بر روي گوشي هاي خود گلايه دارند، يكي از مشتركان اين اپراتور در خصوص …
اعلام مشکل آنتن دهي همراه اول – تقويت کننده آنتن موبايل …
–.245…782.

موبايل – تقويت انتن موبايل – تقويت کننده امواج موبايل – رفع مشکل آنتن دهي – تلفن …. همراه اول مشکلات زيادي دارد از جمله : مشکل آنتن دهي و قطع مکرر تماس ها، عدم ارسال …
2 سال انتظار براي رفع مشکل آنتن دهي همراه اول – آذرنــگاه
..25&531…

15 2014 – 2 سال انتظار براي رفع مشکل آنتن دهي همراه اول. اهالي منطقه 20 متري جانبازان خوي، 2 سال است که بدليل عدم پوشش کافي همراه اول قادر به استفاده مطلوب …
قيمه دادن همراه اول به جاي آنتن دهي!عكس – شفا آنلاين
.43848

13 2014 – سرويس رومينگ همراه اول چند روز است در عراق، قطع شده است و هيچ يک از … شدند، بلکه به علت بي نظمي و عدم سرويس دهي مناسب اپراتورهاي عراقي، با …
مشکل انتن دهي تلفن همراه دردو روستاي روچي و شيرازآباد گناباد
..-336.

د هيار روستاي روچي با انتقاد از مشکل انتن دهي همراه اول در تمام نقاط روستاي روچي گفت : متاسفانه به خاطر عدم انتن دهي مشکلات زيادي براي روستاييان بوجود امده و تا …
همراه اول در روستاهاي پارس آباد آنتن ندارد | پايگاه خبري …
.34109

27 2014 – مشکل آنتن دهي همراه اول مدت زيادي است در برخي از روستاهاي تابعه شهرستان پارس آباد ادامه دارد و به گفته روستانشينان دامنه عدم آنتن دهي همراه اول افزايش …
مشکل آنتن دهي تلفن همراه در روستاهاي پارس آباد همچنان ادامه دارد …
.16701

27 2014 – صفحه اول روزنامه هاي چهارشنبه 29 بهمن … مشکل آنتن دهي تلفن همراه مدت زيادي است در برخي از روستاهاي تابعه شهرستان … در پارس آباد معتقد است مشکل عدم آنتن دهي تلفن همراه باعث شده است اخيرا تقاضاي مردم براي تهيه سيم کارت .
پايگاه اطلاع رساني سيم کارت و تلفن همراه
0938..

بر اساس جدول تعرفه خدمات همراه اول نرخ جديد خدمات به شرح ذيل مي باشد: ….. در مکالمه با آن ها،عدم کيفيت آنتن دهي در جاهايي “کوهستان هاي صعب العبور “که آنتن دهي مختص …
اندر حکايات قطعي‌هاي همراه اول اينبار اختلال 15 دقيقه‌اي
…..اندر-حکايات-قطعي‌هاي-همراه-اول-اينبار-اخ…

14 2014 – چي؟ دنبال پيگيري هستي؟حوصله داري.من خودم به شخصه يک سال و انديه دنبال عدم آنتن دهي همراه اول تو آبشناسان رباطکريم هستم هنوز به هيج جا نرسيدم …
عدم آنتن دهي همراه اول در شهر سيس| پايگاه فرهنگي اطلاع رساني …
.115223

27 2014 – از صبح روز جمعه دي ماه شهر سيس به شدت با مشکل عدم آنتن دهي همراه اول روبروست.
تنظيمات اينترنت همراه اول تغيير مي کند – ديجياتو
….تنظيمات-اينترنت-همراه-اول-تغيير-مي…

22 2014 – يک خبر مهم براي مشترکان همراه اول؛ شايد از روز شنبه سوم آبان ماه به طور ناگهاني خدمات اينترنت همراه شما … آنتن دهي رو درست کنن اينترنت پيشکش
راه اندازي اينترنت همراه اول در عراق – شارژ اتوماتيک همراه اول
..راه-اندازي-اينترنت-همراه-اول-در-عراق

30 2014 – اپراتور همراه اول به تازگي نيز در عراق آنتن دهي مي کند بخوانيد جزئيات … گران اين سرويس ، همراه اول از مشترکين خود خواسته است که در صورت عدم …
عدم آنتن دهي تلفن همراه در محدوده تونل هاي جاده اردبيل – سرچم …
..25138

15 2014 – عدم آنتن دهي تلفن همراه در محدوده تونل هاي جاده اردبيل – سرچم … گرديد كه اكيپ همراه اول استان مسئول رسيدگي به آنتن دهي موبايل در محدوده مذكور مي باشد كه …
مشکل آنتن دهي تلفن همراه اول بخش کلات مورموري مرتفع مي …
24….مشکل-آنتن-دهي-تلفن-همراه-اول-بخ…

نتايج جستجوي عبارت ‘ مشکل آنتن دهي تلفن همراه اول بخش کلات مورموري مرتفع مي گردد. ‘ از بين کليه اطلاعات و وبلاگهاي ثبت شده در سايت در زير نمايش داده شده است و …
مشکل آنتن دهي همراه اول – تقويت کننده آنتن موبايل
..مشکل-آنتن-دهي-همراه-اول

7 2015 – 3 2014 – مشکل آنتن دهي همراه اول مدت زيادي است در بعضي از محلات اشنويه ادامه دارد و به گفته شهروندان دامنه عدم آنتن دهي همراه اول افزايش نيز بافته است.
اختلال شديد در آنتن‌دهي همراه اول در ايلام: مشترک مورد نظر در …
..اختلال-شديد-در-آنتن‌دهي-همراه-ا…

از روز قبل تا امروز بسياري از مشترکان همراه اول، هنگام شماره‌گيري با اين جمله معروف و … وي با بيان اينکه اين مشکل سبب به وجود آمدن عدم آنتن‌دهي در بعضي نقاط شهر …
حل مشکل آنتن‌دهي تلفن همراه؛ به زودي – ايستنا
..066113

27 2014 – … دي‌ماه خبر داد و گفت: مشکل عدم پوشش شبکه تلفن همراه در کشور به زودي برطرف مي‌شود. … همه مسائل مربوط به آنتن دهي تلفن‌هاي همراه را رصد و هرلحظه کنترل مي‌کرد. … براي عضويت در اين خبرنامه، مشترکين سيمکارت هاي همراه اول لازم است …
عدم آنتن دهي همراه اول در شهرسيس – تي نيوز
212.16.76.9235016534.

8 2015 – به گزارش شبسترنيوز از صبح روز جمعه دي ماه شهر سيس به شدت با مشکل عدم آنتن دهي همراه اول روبروست. بر اساس آنچه شهروندان اظهار مي کنند عدم آنتن …
گلايه مردم گهره از عدم آنتن دهي موبايل – جنوب ايران
…..گلايه-مردم-گهره-از-عدم-آنتن-…

14 2014 – متاسفانه بار مسئوليت آنتن دهي در اغلب نقاط روستايي هرمزگان تنها بر دوش همراه اول است و ديگر اپراتورهاي تلفن هاي همران نظير ايرانسل و رايتل …
مشکل انتن دهي تلفن همراه دردو روستاي روچي و شيرازآباد گناباد …
..455937

26 2014 – دهيار روستاي روچي با انتقاد از مشکل انتن دهي همراه اول در تمام نقاط روستاي روچي گفت : متاسفانه به خاطر عدم انتن دهي مشکلات زيادي براي روستاييان …
تقويت کردن آنتن دهي موبايل – تقويت کننده آنتن موبايل
…4

علت عدم آنتن دهي موبايل در هر منطقه اي دلايل خاص خود را دارد اما راه حل واحد براي رفع … پشتيباني از تمامي خطوط مخابراتي ايران ( همراه اول – تاليا – ايرانسل – رايتل ).
ارشق نيوز – مشکل آنتن دهي تلفن همراه در روستاهاي ارشق همچنان …
.2265

30 2014 – شما در حال حاضر : صفحه اول » ارشق » مشکل آنتن دهي تلفن همراه در … عدم پوشش شبکه تلفن همراه در بعضي از روستاهاي ارشق مدت زمان زيادي است به …
آنتن دهي همراه اول
.30. › … › اپراتورهاي تلفن همراه

15 2011 – 3 – ‎3
من که با بقيه صحبت کردم راضي به اين کار نشدن و گفتن که اصلا ايرانسل ميگيرن چون ظاهرا همراه اول همه جا با اين مشکل روبرو هست . و انتن دهيش روز …
ماه آينده؛ رفع مشکل آنتن‌دهي گيشاي تهران – جي اس ام
…_4926

گروه خبري : مديرکل بهينه‎‌سازي شبکه ارتباطات سيار با بيان اينکه عمده مشکل عدم پوشش‌دهي شبکه همراه اول در منطقه گيشاي تهران مربوط به ممانعت مردمي در نصب …
عدم انتن دهي تو شبکه هاي 2 مثل ايرانسل و همراه اول – انجمن …
.4.13335.

7 2013 – 1 – ‎1
سلام به همه دوستان من گوشيم رو(3) انلاک رسمي کردم (ورژن 6.1.3 و بيس باند 5.13.04) الان فقط با رايتل (وهمه سيم کارتهاي 3) براحتي انتن دارم اما …
تذکر به ايرانسل و همراه اول بدليل مشکل کيفيت – خبرآنلاين
..180797…

29 2011 – تذکر به ايرانسل و همراه اول بدليل مشکل کيفيت … به اپراتورهاي تلفن همراه به دليل وضعيت نامطلوب کيفيت شبکه و ضعف آنتن دهي موبايل خبر داد و …
زانوس – عدم آنتن دهي تلفن همراه و ايرانسل و گاهي …
..عدم-آنتن-دهي-تلفن-همراه-و-ايران…

12 2014 – بعد از گذشت چند سال مشکل آنتن دهي، سرويس دهي اينترنت و برقراري ارتباط مشترکان همراه اول و ايرانسل اين روستا همچنان ادامه دارد. همراه اول در داخل منزل …
برچسب ها – آنتن دهي – سايت خبري تحليلي تابناك|اخبار ايران …
..4آنتن20دهي

اختلالات تلفن همراه در اصفهان. اول در شهر اصفهان هستم آنتن دهي اين اپراتور در… ازپيگيري هاي زياد يک آنتن تقويتي در نزديکي ما… آنتن همين مشکل پاپرجاست …
آنتن همراه اول – روستاي زيباي کرين
..آنتن+همراه+اول

26 2014 – اهالي روستاي کرين از توابع بخش شاهرود به علت عدم آنتن دهي تلفن هاي همراه بعد از گذشت 35سال از انقلاب در اين روستا ابراز نارضايتي مي کنند.
گلايه مردم روستاهاي بخش مركزي لنده از عدم پوشش شبكه هاي …
….گلايه-مردم-روستاهاي-بخش-مركزي-ل…

10 2014 – به گزارش پايگاه خبري صبح زاگرس به نقل از خبر لنده ، مردم روستاهاي بخش مركزي شهرستان لنده از عدم آنتن دهي شبكه هاي موبايل ( همراه اول و ايرانسل) و …
نقشه مناطق تحت پوشش شبکه و ايرانسل و همراه اول
….مناطق-تحت-پوشش-شبکه-3-و-4-اي…

8 2014 – شما مي توانيد از طريق امکانات وب سايت از پوشش دهي دقيق ….. الان اينترنت همراه اول هم به صرفه هست و هم سرعتش عاليه همراه اول تا آنتن …
دانلود رام هواووي 606 00 و رفع مشکل آنتن دهي آن -
.-.157

اين رام مشکل آنتن دهي و نخواندن سيمکارت هاي همراه اول و رايتل را برطرف ميکند. اين رام توسط خودم تست شده و قفل شبکه نشده است، بعضي از اين رام ها براي اين مدل قفل …
مشکل آنتن دهي تلفن همراه دردو روستاي روچي و … – گناباد20
.20….3551-مشکل-آنتن-دهي-تلفن-هم…

27 2014 – دهيار روستاي روچي با انتقاد از مشکل آنتن دهي همراه اول در تمام نقاط روستاي روچي گفت: متاسفانه به خاطر عدم انتن دهي مشکلات زيادي براي روستاييان …
افزايش نقاط کور در شبکه‌ي همراه اول و بي توجهي به مشترکان
.-…

در اين راستا سيتنا با در نظر گرفتن يک نظر سنجي در سايت پرسشي تحت اين عنوان که “اگر تاکنون براي اعلام مشکلات آنتن‌دهي شبکه‌ي همراه اول به 09990 زنگ زده‌ايد، …
آشنايي با رومينگ ملي و آنتن دهي رايتل در کل کشور – سيم کارت
…..اشنايي-با-رومينگ-ملي-و-انتن-دهي…

13 2014 – البته در حال حاضر و به دليل استفاده اپراتورهاي ايرانسل و همراه اول از نسل دوم … به شبکه ايرانسل (در صورت عدم آنتن دهي) داراي سرعت قابل توجهي باشد.
اختلال گسترده آنتن دهي همراه اول در شرق استان تهران – ايلنا
…..

4 2013 – از صبح امروز کليه سيم کارتهاي اعتباري و دايمي همراه اول در محدوده شرق تهران، شهرهاي رودهن، بومهن و شهر جديد پرديس دچار مشکل شد و حتي به مدت دو …
اعتراف همراه اول: برخي سيم*کارت*ها از نظر آنتن*دهي دچار مشکل شده و …
…4905

6 2010 – اعتراف همراه اول: برخي سيم کارت ها از نظر آنتن دهي دچار مشکل شده و يا بدون … وي خاطرنشان کرد: سيم کارت هاي همراه اول به دليل عدم تطابق با سيستم هاي …
عدم آنتن دهي همراه اول در محدوده فلکه بسيج و بلوار گلها – روزنه
…..عدم-آنتن-دهي-همراه-اول-در-محدوده-…

24 2014 – عدم آنتن دهي همراه اول در محدوده فلکه بسيج و بلوار گلها. مسئول محترم مخابرات اگر توانايي نصب يک آنتن را در اين محدوده نداريد استعفا بدهيد تا فردي …
انتقاد نمايندگان مجلس از خدمات همراه اول – بولتن نيوز
.. › صفحه نخست › سياسي

24 2011 – مطلع هستيد که برخي از از نمايندگان مجلس در نقاط مشخص زندگي ميکنند اما همه شاکي از عدم آنتن دهي. چندين بار از شرکت همراه اول درخواست کرديم که به …
اختلال در شبکه تلفن همراه و پاسخ همراه اول – پايگاه خبري …
….اختلال-در-شبکه-تلفن-همراه-و-پاسخ-همراه…

9 2011 – در روزهاي گذشته سيم‌کارت‌ مشترکان همراه اول در برخي مناطق استان تهران با … در برخي مناطق به عنوان دلايل عدم آنتن‌دهي تلفن همراه در مقاطع زماني …
پرسشهاي متداول – سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي
……

28 2013 – پاسخ 1 :با مركز تماس 9990 (از خط همراه اول) و 09129990 (از ساير خطوط) تماس …. سوال 12 – مشكلات ارسال پيامك و عدم آنتن دهي با وجود تشكيل پرونده حل …
عدم آنتن دهي موبايل – کلوب
.._137180_1176453

2 2011 – عدم آنتن دهي موبايل اطلاعات بيشتر : توي خونه ما موبايل همراه اول آنتن نميده به خاطر اينکه يه ساختمون بزرگ روبرومون ساخته شده. به شرکت همراه اول …
عدم آنتن دهي 6300 با همراه اول – فوروم فارسي گوشي هاي موبايل
.. › … › تعميرات سخت افزاري نوکيا

26 2012 – 5 – ‎5
… نباشيد خدمت دوستان پانتلي. يه 6300 واسم آوردن که با ايرانسل فول آنتن ميده اما با همراه اول آنتن نميده و تو سرچ دستي بعد از انتخاب شبکه پيغا.
برچسب ها – آنتن دهي – فرارو
.1آنتن20دهي

دهيم وزير ارتباطات و فن آوري اطلاعات درباره مشکل آنتن. … استفاده مشترکان رايتل از آنتن هاي همراه اول و ايرانسل. … معروف و عدم آنتن دهي در برخي محله هااولين فردي.
مشکل آنتن دهي همراه اول در قسمت سيم 2 گوشي هواوي 525
.. › … › پرسش و پاسخ و رفع اشکال

5 2014 – 13 – ‎2
مدتي هست در طول روز چندبار آنتن سيم همراه اول که در سيم دوم هست ميره و گوشي بايد ري استارت کنم تا دوباره آنتنش بياد ولي در رايتل اين مشکل رو …
نسل سوم بدون آنتن روي گوشي مشترکان تاليا! – خبرگزاري مهر …
…..نسل-سوم-…

5 – به اين ترتيب همراه اول قرار بود از ظرفيت هاي شبکه سازي تاليا براي … هاي شبکه تاليا است چراکه چندي است که مشترکان تاليا با عدم آنتن دهي و قطع …
الف – اختلالات همراه و عذرخواهي مدير مخابراتي
.006.22.248255

9 2014 – … تلويزيوني ويتامين باز شود تا از داستان‌هاي اختلالات تلفن همراه، عدم آنتن‌دهي شبکه همراه اول در برخي نقاط، نحوه محاسبه قبوض، صف طولاني دريافت …
ايران خبر – عدم آنتن دهي ايرانسل در برخي مناطق پايتختپاسخ …
…..عدم-آنتن-دهي-ايرانسل-برخي-منا…

9 2014 – به گزارش خبرنگار ايران خبر از سطح شهر مشکل عدم آنتن دهي خطوط ايرانسل … تلفن همراه شکايت خود را بصورت جداگانه از شرکت هاي همراه اول و ايرانسل …
تعويض سيم كارت قديمي براي آنتن دهي – نودهشتيا – دانلود کتاب
..98. › … › همراه اول

3 – ‎1
همچنين اين سيم كارت ها به دليل عدم تطابق با سيستم هاي جديد شبکه و گوشي و يا پرشدن … تعويض سيم كارتهاي قديمي همراه اول براي رفع مشكل آنتن دهي خبر داد.
شروع استفاده مشترکان رايتل از آنتن هاي همراه اول و ايرانسل راه …
.1177977

16 2014 – اين پروژه در فاز نخست قرار است عدم آنتن‌دهي رايتل را در برخي محدوده‌هاي … اصلي که فاقد پوشش دهي اين شبکه هستند از سرويس‌هاي شبکه همراه اول و …
آغاز رومينگ ملي از نيمه شعبان پوشش رايتل با آنتن‌ همراه اول و …
…..-115632.

11 2014 – به اين ترتيب با اين تفاهم، اپراتور رايتل از آنتن همراه اول و ايرانسل استفاده خواهد کرد. رايتل در بسياري از شهرهاي کشور فاقد پوشش و آنتن‌دهي است و به گفته …. که مثلا در يک منطقه به دليل عدم وجود اختصاصي ، مشترک از …
رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه با اجراي طرح رومينگ ملي – واحد …
…153321

15 2014 – وي گفت: رومينگ ملي بين همراه اول و ايرانسل از ديروز آغاز شده است و هزار تا دو هزار مشترک بين دو اپراتور عمل رومينگ را انجام داده‌اند. عميديان افزود: اين …
وضعيت نابسامان آنتن دهي موبايل در بخش بوشکان – فارياب نيوز
….1726-1392-03-07-08-53-38.

28 2013 – عمراني دهيار شاهيجان پيرامون مشکل عدم آنتن دهي تلفن همراه ، در گفتگو با «ديارمهر» اظهار داشت به دليل آنتن دهي بسيار ضعيف در روستا ، در اکثر …
به زودي مشکلات آنتن‌دهي حل مي شود – نود آي سي تي
.90..10428&…

26 2013 – مديرعامل اپراتور سوم تلفن همراه با ذکر توضيحاتي درباره عدم آنتن‌دهي مناسب رايتل پرداخت و فضاي شهري و دکل‌ها را از بزرگ‌ترين مشکلات اين …
آنتن دهي همراه اول خوب بود – موبيا
..-013598.

1 2011 – وضعيت نابسامان آنتن دهي تلفن همراه در نماشگاه مطبوعات آنتن دهي همراه اول … در مورد آنتن دهي سيم‌کارت اعتباري ايرانسل خود گفت: با مشکل عدم آنتن …
رومينگ ملي تکميل شد رفع مشکل آنتن دهي موبايل – شهرخبر
..1405411680866306

15 2014 – … همراه اول، ايرانسل و رايتل عملياتي شد. بر اين اساس دو اپراتور ايرانسل و همراه اول نيز از اين طرح مي توانند به صورت متقابل از نقاط پوشش دهي شبکه …
دانلود نرم افزار تقويت آنتن موبايل (اندرويد) – …
…..-نرم-افزار-تقويت-آن…

همانطور که ميدانيد، دکل هاي آنتن دهي موبايل در نقاط مختلف شهر پراکنده هستند. معمولا گوشي شما …. آموزش غير فعال کردن پيامک هاي تبليغاتي همراه اول (ـ10544 بازديد )
مشكل عدم انتن دهي سيم همراه اول در و 10 – انجمن تخصصي …
..92077.

24 2013 – سلام خدمت دوستان و اساتيد محترم يه و 10 سوني اريكسون برام اوردن كه فقط با سيم ايرانسل انتن داره و وقتي سيم همراه اول ميندازم توش ميزنه فقط …
از نارضايتي مشترکان اپراتور اول تا ادعاهاي خيالي همراه اول
.97974..

4 2015 – علي رغم وعده رفع اختلال در آنتن دهي اپراتور اول تلفن همراه، هنوز داستان … اول تلفن همراه به ويژه در شهرهاي بزرگ مانند تهران از قطع و وصل آنتن، عدم …
تعرفه‌هاي 3 همراه اول اعلام شد + مناطق تحت پوشش – قيمت خودرو
…..تعرفه‌هاي-3-همراه-اول-اعلام-شد-+-منا…

23 2014 – به گزارش خبرگزاري فارس،‌ همراه اول، سرويس اينترنت نسل نو خود را نوترينو …. همراه اول شما اول مشکلات آنتن دهي توي مرکز شهر کرج شهرک بنفشه را …
مقاله راهنماي خدمات سيم کارت دائمي همراه اول [آرشيو] – سايت علمي …
..-114720.

14 2011 – شرکت همراه اول در راستاي تکريم ارباب رجوع نسبت به ارائه خدمات بهينه … پيام کوتاه ()، پيام چندرسانه اي ()، اينترنت ()،عدم آنتن دهي
با – کبنانيوز
….چه-کسي-دروغ-مي‌گويد-مردم-يا-شرکت…

16 2014 – عدم آنتن دهي و اختلال در شبکه هاي ارتباطي تلفن همراه در منطقه مهريان در دو … از زماني که واگذاري مخابرات صورت گرفت هر روز آنتن دهي همراه اول بدتر از …
تقويت آنتن موبايل همراه اول – پيام کهنه
..103

22 2015 – … محترم مجلس با نصب ريپيتر بر روي دکل مخابرات روستا در روز شنبه يکم بهمن ماه 93 مشکل عدم آنتن دهي موبايل همراه اول در روستا مرتفع گرديد.
آموزش فعال سازي رومينگ ملي (اختصاصي آندرويدکده) – اندرويدکده
….آموزش-فعال-سازي-رومينگ-ملي-اخ…

23 2014 – اين بدان معناست که ديگر جاي هيچگونه نگراني براي عدم آنتن دهي نخواهيد داشت! لازم به …. همراه نقد و بررسي ويدئويي از 6 -3
خدمات اول مبين-خدمات
.1868-.-138.

معرفي برخي از خدمات امور مشترکين همراه اول: مشکل فعال سازي يا عدم استفاده از خروج از ليست سياه 0919 (اشتباه … عدم آنتن دهي پرسش علت قطعي خط اشکالات …
کد سرويسهاي رايگان همراه اول – که
..__5983.

کد سرويسهاي رايگان همراه اول … عدم نمايشگر(): … وسيله تلفن ثابت ميسر نمي‌باشد در صورت آنتن‌ دهي بتوان فكس و ديتا را از طريق تلفن همراه ارسال و دريافت نمود.
پاسخ اپراتورها به انتقاد ها و انتظارات مشتركان
…2885872

16 2014 – کيفيت خدمات آنتن دهي تلفن همراه از نگاه مجلسيان … و محمودآباد در استان مازندران که خود از اپراتور همراه اول استفاده مي کند، از آنتن دهي و خدمات ارائه …. حتي بوروکراسي هاي اداري و عدم همکاري بعضي از نهادهاي مديريتي در برخي شهرها موجب مي …
سايت اصلي – راهنماي سيم‌کارت دائمي – مخابرات هرمزگان
…1&189

شرکت همراه اول در راستاي تکريم ارباب رجوع نسبت به ارائه خدمات بهينه و توسعه سرويس … پيام کوتاه ()، پيام چندرسانه اي ()، اينترنت ()، عدم آنتن دهي.
عدم آنتن دهي 95 با همراه اول – از تعميرکار بپرسيد
.-….عدم-آنتن-دهي-95-با-همراه-اول
23 2014 – سلام عصري يک قسمت از گوشه بالاي برد 95را گذاشتم زير هيتر(بردگير نداشتم) و کليد ولومش را حرارت دادم.بعد از اون با همراه اول آنتن نميده ولي با …

1 2 3 4 5 6 7 8 9
-
-

2 258000 (0.29 )

هيچ کس تنها نيست الا مژن آباديها (نقدي بر عدم آنتن دهي همراه اول …
20. › اخبار روستا
30 2014 – امواج تلفن همراه در روستاي مژن آباد وحومه اصلا قابل دريافت نيستيکي از مشکلات بيشتر مژن آباديها و وروستاهاي مجاور مخصوصا افراد مقيم شهرستان‌ها …
روش وصل مجدد سيم کارت‌هاي قطع بدهي – تلنا
…..روش-وصل-مجدد-سيم-کارت‌هاي-قطع-بده…

26 2012 – همچنين از اين پس خدمات مشترکين همراه اول در استان تهران، فقط از طريق مراکز … آنتن دهي شبکه، مشکلات عدم ارسال پيامک، مشکلات مربوط به عدم شارژ …
سايت خبري،فرهنگي و اجتماعي چانف – مشکلات آنتن دهي و …
.34

مشکلات آنتن دهي و ارتباطي دهستان چانف … اين دهستان تبديل شده و آن مشکل ،قطعي مکرر تلفن هاي همراه و کلاً عدم آنتن دهي مناسب تلفن هاي همراه است. … از مسولين انتظار داريم با توجه به موجود بودن خطوط ثابت بهتر است آن را با دکل همراه اول تعويض نمايند.
بررسي راه هاي بهتر آنتن گرفتن از اپراتورها !!! [بايگاني] – نخستين …
..-612.

3 2011 – 16 – ‎5
اين نشون ميده که همراه اول تو منطقتون زياد خوب آنتن نميده حدود 50 … براي پيگيري عدم پوشش دهي شبکه (حال هر اپراتور که هستيد) از ديد من شما بايد …
حل مشکل آنتن دهي آيفون 4 – انجمن تخصصي سيستم عامل هاي آيفون و مک
.-.1180.

22 2010 – 10 – ‎6
يک روش براي حل مشکل آنتن دهي آيفون 4 پيدا شده که روي 50 درصد گوشي … در جايي که من و سيناي عزيز تست را بارها انجام داده ايم تا به حال همراه اول و …
رومينگ ملي تکميل شد رفع مشکل آنتن دهي موبايل | جستجو …
….رومينگ-ملي-تکميل-شد-رفع-مشکل-آ…

مشکل آنتن دهي تلفن همراه اول بخش کلات مورموري مرتفع مي گردد. ….. پوشش ضعيف انتن دهي همراه اول به جاي بهتر شدن در سيوکي بدتر شده است و مدتي است که کساني که …
عدم آنتن دهي همراه اول
-.عدم_آنتن_دهي_همراه_اول

مشکل ضعف سيگنال و يا آنتن ندادن تلفن همراه هر چه که باشد حل شدني است . علت عدم آنتن دهي موبايل … همراه اول – سيم کارت اعتباري. سوالات متداول سيم کارت هاي …
تقويت آنتن دهي موبايل سامسونگ …
—..5

28 2014 – تقويت آنتن دهي موبايل سامسونگ . تقويت آنتن موبايل همراه اول ، رايتل ، ايرانسل و .. رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه در …
انتقاد فرماندار ورزقان از عدم آنتن دهي شبکه همراه اول
…5&46…

25 2014 – فرماندار ورزقان گفت:مشكل آنتن دهي شبکه همراه اول به رغم مكاتبات و پيگيري هاي متعدد از سوي شركت مخابرات استان حل نشده است واين موضوع باعث …
تعرفه‌هاي 3 همراه اول اعلام شد+مناطق تحت پوشش – فارس
……

23 2014 – به گزارش خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس،‌ همراه اول، سرويس …. 11 تا 13 و بعدظهر بين 17 تا 19 براي آنتن دهي گوشي ها مشكل اساسي داريم.
آنتن دهي تلفن همراه و سرعت اينترنت در بخش ساربوک رضايت …
.آنتن-دهي-تلفن-همراه-و-سرعت-اينترن…

1 2013 – بخشدارساربوک از وضعيت آنتن دهي همراه اول و برخي مشکلات تلفن ثابت … عدم پاسخگويي مسئولان شرکت پشتيباني پيام بلوچ در مورد قطعي بيش …
برچسب ها – آنتن دهي – شفاف
..1آنتن20دهي

مواقعي که آنتن دهي ضعيف تر مي شود از حداکثر. … مقايسه آنتن دهي 3 ايرانسل با همراه اول در تهران عكس. کد خبر: … در رابطه با نقاط کور و عدم آنتن دهي تلفن.
روزنامه ايران
-.1554

16 2014 – کيفيت خدمات آنتن‌دهي تلفن همراه از نگاه مجلسيان … مازندران که خود از اپراتور همراه اول استفاده مي‌کند، از آنتن‌دهي و خدمات ارائه شده اين اپراتور در تهران …. حتي بوروکراسي‌هاي اداري و عدم همکاري بعضي از نهادهاي مديريتي در برخي شهرها موجب …
رفع مشکل آنتن دهي تهران در انتظار نصب 108
.2011051413881.

14 2011 – مدير عامل همراه اول در مورد اخذ هزينه تماس‌هاي قطع ناخواسته و سكوت‌دار از مشتركان گفت: مبلغ تماس‌هاي سكوت‌دار و قطع ناخواسته زير 3 ثانيه بسيار نا چيز …
خبرهاي نيشابور – اخبار نيشابور – عدم آنتن دهي همراه اول در محدوده …
..1791-_عدم_آنتن_دهي_همراه_اول_د…

24 2014 – مسئول محترم مخابرات اگر توانايي نصب يک آنتن را در اين محدوده نداريد استعفا بدهيد تا فردي توانا اين کار را انجام دهد! عدم آنتن دهي همراه اول در محدوده …
تقويت کننده آنتن موبايل وامواج تلفن همرا – دستگاه تقويت …
..2

کارکرد اين دستگاه براي کليه اپراتورهاي تلفن همراه از جمله ايرانسا و همراه اول و … عدم پوشش دهي آنتن موبايل و تلفن چگونه تقويت کنيم آنتن موبايل را آنتن همراه اول …
عدم آنتن دهي گوشي هوواي 6 – هواوي – انجمن آي‌تي‌رسان
.. › … › مشکلات گوشي شما › هواوي

24 2014 – 8 – ‎2
عدم آنتن دهي گوشي هوواي 6 – ارسال شده در هواوي : دوستان گوشي هوواي 6 من چند مدت بود … همراه اول سيم کارتمو رو يه گوشي ديگه امتحان کردم اوکي بود. 0.
5 – اي ويز – .خريد شارژ همراه اول اينترنتي
..اي+ويز5

به گزارش روابط عمومي شرکت خدمات اول ، با اجراي اين طرح مسووليت ثبت و رسيدگي به مشکلات مشترکين همراه اول در بخشهاي مشکلات آنتن دهي، آواي انتظار، عدم …
رومينگ ملي راه اندازي شد استفاده رايتل از شبکه همراه اول و …
.13930363285.

16 2014 – اين پروژه در اين فاز قرار است عدم آنتن دهي رايتل را در برخي محدوده هاي … که فاقد پوشش دهي اين شبکه هستند از سرويس هاي شبکه همراه اول و ايرانسل …
پايگاه خبري خليج فارس ::..:: وضعيت نامطلوب آنتن‌دهي موبايل …
…224201

عضو مجمع نمايند گان استان بوشهر گفت: عدم آنتن دهي تلفن در اتوبان جم – سيراف … حامد : آنتن دهي همراه اول در روستاهاي بخش کاکي نيز مناسب نمي باشد مانند گنخک ها باغ …
تست کيفيت سرويس اينترنتي ايرانسل در شبکه نسل سوم …
.. › … › مطالب گوناگون

: 4 – ‎7
8 2014 – در مورد همراه اول نيز موفق به پيدا کردن شبکه شديم اما سرويس دهي آن هنوز فعال … آنتن دهي ايرانسل خيلي ضعيف تر از همراه اوله ولي اتصال اينترنتش …
ايرنا – رفع مشکل پوشش تلفن همراه در پل غدير اصفهان در گرو …
…..رفع_م…

28 2014 – حسين کشايي روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا افزود: مشترکان اپراتور همراه اول در محدوده پل غدير اصفهان در چند سال گذشته با مشکل آنتن دهي …
دستگاه تقويت سيگنال موبايل – دستگاه تقويت آنتن موبايل …
..2

23 2014 – دستگاه تقويت آنتن موبايل همراه اول. … مشکل عدم آنتن دهي موبايل خود را حل کنيد … وجود نقاط کور آنتن دهي موضوعي است که به کلي قابل برطرف شدن …
آموزش فعال سازي ايـنتــرنت گوشي موبايل – همراه اول و ايرانسل
..نحوه-فعال-سازي-ايـنتــرنت-در-گوش…

در بيشتر گوشي ها و پلتفرم ها پس از ارسال يک اس ام اس به اپراتور (همراه اول؛ … سلام دوست گرامي شايد آنتن دهي ديتا در منطقه شما ضعيف است در بعضي جاها ممکن …
مشکل مشکل در آنتن دهي گوشي هاي هواوي – انجمن تخصصي اندرويدها
…..مشکل-در-آنتن-دهي-گوشي-هاي…

9 2013 – 7 – ‎5
سلام من گوشي هواوي دارم بعضي جاها دو خونه آنتن هم داره يا گوشي هاي ساده … اگه با گارانتي گرفتين بايد حتما همراه اول روش باشه اگه ايرانسل باشه به …
تقويت کننده انتن موبايل | 09382219259 قيمت تقويت کننده …
..

12 2015 – رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه در اماکن ، منازل و شرکتها توسط دستگاه … به پشتيباني از تمامي اپراتور هاي موجود مانند همراه اول ، ايرانسل ، تاليا و .
گزارش مشکلات همراه اول – لوکس شارژ
.گزارش-مشکلات-همراه-اول

27 2014 – اگر در استفاده از سرويس هاي شبکه با اختلال هايي همچون عدم آنتن دهي … در اين صفحه که از سوي همراه اول در وب سايت اين سايت درج شده است شما مي …
اختلالات تلفن همراه در اصفهان | سايت خبري فناوري اطلاعات
…..اختلالات-تلفن-همراه-در-اصفهان….

16 2013 – با وجود اينکه همراه اول چندي پيش اعلام کرد که مشکل آنتن دهي اين اپراتور … بر اين اساس چند وقتي است که مشترکان همراه اول از عدم آنتن دهي اين اپراتور …
وقتى همراه اول، به جاى آنتن، قيمه مى دهد عكس – رهياب نيوز
..-59086.

14 2014 – به گزارش رهياب نيوز: وقتي همراه اول به جاي آنتن قيمه مي دهد … اين منظر مواجه شدند، بلکه به علت بي نظمي و عدم سرويس دهي مناسب اپراتورهاي عراقي، با …
ترفندي براي آنتن دهي روي گوشي هاي نوکيا
..1212872384

8 2008 – 1 – ‎1
همراه اول. ممكن است تا به حال به مشكل نداشتن آنتن بر روي گوشي هاي … مي دهد كه شما آنرا تاييد نموده، بعد از روشن شدن تلفن مشكل آنتن دهي رفع خواهد شد.
شروع استفاده مشترکان رايتل از آنتن هاي همراه اول و ايرانسل …
….شروع-استفاده-مشترکان-رايتل-از-…

16 2014 – اين پروژه در فاز نخست قرار است عدم آنتن‌دهي رايتل را در برخي محدوده‌هاي … اصلي که فاقد پوشش دهي اين شبکه هستند از سرويس‌هاي شبکه همراه اول و …
مدير عامل رايتل: عدم آنتن دهي مناسب رايتل به زودي رفع مي شود
.98.—–…

3 2013 – مدير عامل اپراتور سوم تلفن همراه به ذکر توضيحاتي درباره عدم آنتن‌دهي مناسب …. خط من همراه اول بود از همه چيزشم راضي بودم فقط بخاطر سرعت نت رايتل …
مشکل آنتن ( ) در آيفون 5 – انجمن تخصصي آيفون
.-. › … › 5

27 2012 – 10 – ‎6
… خريداري کردم و متاسفانه بعد از اون متوجه شدم که گوشيه بنده مشکل انتن دهي داره همش يا ميشه ! … قرار بر اين شد که سيمکارت به همراه گوشي براي بنده بفرسته تا تست کنم يکي ايرانسل نسل جديد همراه اول .
چالش: چگونه بوسيله آندرويد به اينترنت شبکه همراه متصل شويم
..چگونه-بوسيله-آندرويد-به-اينتر…

21 2013 – در شبکه هاي تلفن همراه نيز براي تعريف يک اتصال به شبکه انتقال داده …. بالا بودن ترافيک شبکه مخابرات سيار مي باشد و همچنين عدم توانايي آنتن ها در ….. جايي که آنتن دهي براي آنها مقدور نيست، بدون هيچ هزينه‌اي به شبکه همراه اول و …
مشکل انتن دهي 8 – پرسش و پاسخ سايت ويندوز فون
.228مشکل-انتن-دهي–8

مشکل انتن دهي 8. +3 امتياز. 168 بازديد. با سلام گوشي من … حميد جان يعني با همراه اول مشگل داره و با ايرانسل خوب کار ميکنه ؟؟ پاسخ داده شده فروردين 19 1393 …
به زودي مشکلات آنتن‌ دهي رايتل برطرف مي شود – رايتل آنلاين
..به-زودي-مشکلات-آنتن‌-رايتل-ب…

29 2013 – اقاي فرنگ در ادامه گفتگوي خود گفت در همه جاي تهران آنتن دهي مناسبي وجود … آنتن رايتل ميخوابه با اين اوضاع آدم مجبور ميشه باز بره سراغ همراه اول …
مشکل آنتن دهي گوشي کاستوم شده نکسوس اس -
..-91260.

11 2012 – سلام دوستان. من يک گوشي کاستوم شده از کانادا آوردم که دورش قاب طلا و کريستال ياقوت کار شده. مشکل گوشي اين هست که با همراه اول آنتن دهي …
راهنماي تنظيمات در آيفون – بخش اول : سيم کارت – نيمکت …
.راهنماي-تنظيمات–در-آيفون

16 2013 – به عنوان مثال اگر از همراه اول استفاده مي کنيد در اين جا نام – را مشاهده مي کنيد. … و در آن مي توانيد پيامک هايي براي عدم جواب تلفن به صورت آماده ايجاد کنيد. … ابتدا به مدت دو روز کار ميکرد، اما بعد آنتن دهي قطع شد و مدام پيغام …
آخرين خبرها از اپراتور اول (همراه اول) – فروشگاه نرم افزار اندرويد
-.14161

16 2015 – دوستان عزيز لطفا آخرين اخبار مربوط به اپراتور همراه اول را در اينجا …. پوشش شبکه همراه اول در تمام ايستگاههاي متروي تهران کامل نيست و عدم آنتن دهي …
اگرقدرت تصميم گيري دررفع مشکلات همراه اول رانداريداعلام کنيد
..&868

بنابراين تقاضا دارم به اين وضع نابسمان در اپراتور تلفن همراه و بعضاً ثابت … در کنار گزينه هايي چون عدم آنتن دهي، برگشت صدا، قطع تماس و مکالمه و ساير گزينه ها … که جزء خيابان هاي پايتخت محسوب مي شود با عدم پوشش و خط دهي همراه اول مواجه هستيم.
پور طاهان – حل مشکل دريافت نکردن پيامک براي مشترکان همراه اول
.274

3 2012 – براي رسيدگي به اين مشکل حدودا چند ماه پيش بود که همراه اول طي نظر سنجي … داخلي را براي اعلام مشکلات آنتن دهي و پيام کوتاه و سپس داخلي براي …
نرم افزار تقويت آنتن دهي موبايل 227551
—-..

29 2014 – فروش ويژه دستگاه تقويت آنتن موبايل: همراه اول ، رايتل و 0000 ، 0 ، ساخت شرکت نوکيا () ، مناسب براي مکان هاي کور بدون آنتن دهي و ضعف.
رايتل در آستانه ورشکستگي – عصر خبر
…..رايتل-در-آستانه-ورشکست…

از جمله مهمترين مشکلات اپراتور رايتل مي توان به آنتن دهي بسيار ضعيف، … اي، عدم توسعه ارتباطات به شهرهاي بعضا دور و روستاهاي در دسترس (روشي که همراه اول آن را به …
مهلت 2 هفته اي به وزير ارتباطات براي رفع مشکل آنتن دهي …
..269892

مهلت 2 هفته اي به وزير ارتباطات براي رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه … به سوال يکي از نمايندگان از وزير ارتباطات در مورد مشکلات آنتن دهي، عدم واگذاري تلفن هاي ثابت …
تقويت آنتن موبايل 22755156
..

29 2014 – تقويت آنتن موبايل و مسدود کننده امواج رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه و … اول مشکل آنتن دهي را رفع مي کنيم ، سپش هزينه آن را دريافت مي کنيم .
– علي ا | . – مرجع موبايل ايران
…109924

17 2013 – اين مشکل دو بخش داره اول اينکه ناشي از تحريم هاست که اجازه نميده نرم … و همراه اول رو روي اين گوشي دارم و تازه الان فهميدم که چقدر انتن دهي همراه اول در …
تعويض سيمکارت‌هاي قديمي مشترکان همراه اول – همشهري آنلاين
.108436

28 2010 – به روز رساني سيمکارت ها براي رفع مشکلات آنتن دهي … وي خاطرنشان کرد: سيمکارت‌هاي همراه اول به دليل عدم تطابق با سيستم هاي جديد شبکه و گوشي و …
از نارضايتي مشترکان اپراتور اول تا ادعاهاي خيالي همراه اول
.41248.2.

4 2015 – علي رغم وعده رفع اختلال در آنتن دهي اپراتور اول تلفن همراه، هنوز داستان … اول تلفن همراه به ويژه در شهرهاي بزرگ مانند تهران از قطع و وصل آنتن، عدم …
سايت شرکت مخابرات ايران صفحه سوالات متداول کاربران
..

مالك مي تواند با همراه داشتن آخرين قبض پرداختي و مدارك شناسايي به واحد امور مشتركين …. مختل كندبراي بار اول پس از كشفارتباط تلفني او به مدت يك هفته همراه با اخطار كتبي قطع و ….. دليل به وجود آمدن نقطه کور و عدم آنتن دهي در برخي مناطق چيست ؟
آژانس خبري ايرانيان اختلال آنتن دهي همراه اول در اروميه – خبرامروز
..اختلال-آنتن-دهي-همراه-اول-در-ار…

30 2013 – اختلال آنتن دهي همراه اول در اروميه. مديرعامل … در صورت عدم توافق تا مارس آماده‌ايم به طرح افزايش تحريم‌هاي ايران راي بدهيم · يک زن در بين جلادان داعش؟
دليل اصلي عدم آنتن دهي رايتل! – داراب آنلاين
.6334

3 2014 – ممانعت دوساله شهروندان دارابي، دليل اصلي عدم آنتن دهي رايتل! اپراتور سوم يا همان «رايتل» که ارائه اينترنت پرسرعت در تلفن هاي همراه، يکي از اصلي ترين و جذاب … عدم راه اندازي رايتل در شهرستان داراب گفت: تمام شرکت هاي اپراتور اول، …
سرعت واقعي مودم همراه چقدر است
..8.1.

دليل اول اينكه شما توسط گوشي با پروتكل به اينترنت وصل ميشويد و … 12-از كجا بدانم كه علت دريافت ضعيف اينترنت بخاطر عدم آنتن دهي است يا تراكم كاربر؟
آخرين اخبار همراه اول – 1 – ويکي پي جي
.._همراه20اول

در مراسمي پيش‌نويس پيشنهادي سند ملي باند پهن توسط همراه اول ارائه شد. ….. اعتراض به عدم برخورد با کلاهبرداران پيامکي …. وي تصريح کرد: 49 طرح نصب و راه اندازي آنتن هاي تلفن همراه اول ، 50 طرح نصب و راه اندازي شبکه کابل و فيبر نوري ، 11.
خواسته يک داورزني از نمايندگان مجلس : پايگاه خبري سبزوار …
…9384

10 2014 – بيکاري، مهاجرت، خشکسالي، نبود جاده اسفالته مناسب،، نبود امکانات ورزشي ،عدم آنتن دهي مناسب موبايل (ايرانسل و همراه اول)و …. از جمله مشکلاتي است …
عدم آنتن دهي همراه اول – تبليغات اينترنتي
…..عدم20آنتن20دهي20همراه…

عدم آنتن دهي همراه اول-فروش گوشي موبايل به اندازه انگشت اشاره -خريد و فروش تقويت انتن موبايل-فروش انواع جي اس ام مودم ( -تقويت آنتن دهي …
پرسش و پاسخ هاي ارمنستان | ارمنستان
..پرسش-و-پاسخ-هاي-ارمنستان

دو ماه اجاره خانه بابت پيش پرداخت(ماه اول و ماه آخر); کپي گذرنامه …. سعي کنيد شريکي براي ادامه فعاليت خود داشته باشيد تا در صورت عدم حضور شما بتواند کار را … درتمامي مسير بغير از موارد بسيار معدود تلفن هاي همراه آنتن دهي قابل قبول و مناسبي دارند.
مشکل عدم آنتن دهي 920 با همراه – گلد فان
.مشکل-عدم-آنتن-دهي–920-با-همراه

آنتن دهي ايرانسل و عدم آنتن دهي. خلاصه : آنتن دهي ايرانسل و عدم آنتن دهي همراه اول با دو سيم همراه اول و يک بخش اختصاصي 920. بيشتر …
سيم كارت هاي دائمي همراه اول – خانه
….–

3 2014 – شرکت همراه اول در راستاي تکريم ارباب رجوع نسبت به ارائه خدمات بهينه … پيام کوتاه ()، پيام چندرسانه اي ()، اينترنت ()،عدم آنتن دهي.
ايتنا – مخابرات: شايد ما قبل از ايرانسل 3 بدهيم
..0.496154.

6 2014 – عليرغم عدم ارائه مجوز نسل سه از سوي وزارت ارتباطات: … او در ادامه در پاسخ به اين سوال که در نهايت همراه اول چه زماني به ارائه 3 خواهد پرداخت گفت: پيش بيني ما اين است که …. 3 طرفدار داره ولي نه با سرعت 128 و يک مگ و انتن دهي ضعيف.
خريد شارژ همراه اول
..سيم-کارت-دائمي-همراه-اول

در اين مطلب هرانچه راجع به سيم کارت همراه اول ميخوايد راميتوانيد پيدا کنيد. … مشکلات پيام کوتاه ()، پيام چندرسانهاي ()، اينترنت ()،عدم آنتن دهي …
ديدگاه: آنتن دهي از ديد مسافرين مترو | اخبار |
.. › صفحه اصلي خبر › آرشيو اخبار

14 2013 – آنتن‌دهي موبايل يکي از دغده‌هاي مشترکين اپراتورهاي تلفن همراه در داخل کشور مي‌باشد. … تا فرهنگسرا (در خط )، آنتن‌دهي دچار ضعف، اختلال و عدم پوشش است. … به ما داد، او بيان داشت: از ديتاي همراه اول به خاطر گراني تعرفه استفاده نمي‌کنم.
– آيفون 4 ( 4) بخريم يا نخريم؟ (تجربه من …
.898

دقت کنيد که الان و بعد از حدود يک ماه کار کردن، مشکل آنتن‌دهي کمي بهتر نمود کرده. …. که اصلاً امروز براي اولين بار در عمر همراه اول، کل سيم‌کارت‌هاي شهر، سرويس نمي‌ده!
رومينگ ملي کليد خورد استفاده رايتل از شبکه همراه اول و ايرانسل
..5395989974775030

15 2014 – اين پروژه در اين فاز قرار است عدم آنتن دهي رايتل را در برخي محدوده هاي … که فاقد پوشش دهي اين شبکه هستند از سرويس هاي شبکه همراه اول و ايرانسل …
بدستگاه تقويت آنتن موبايل در منزل …
—–…..

29 2014 – بدستگاه تقويت آنتن موبايل در منزل تقويت آنتن موبايل همراه اول ، رايتل ، ايرانسل و .. رفع مشکل آنتن دهي …
تنظيمات اينترنت همراه اول براي آيفون |
.–

قبل از هر توضيحي ابتدا بايد به سايت همراه اول برويد و اينترنت رو از روي سيم … عدم شناسايي آيفون يا آي پد توسط در کامپيوتر · انتقال تماسها از سيم کارت …. و از اينترنت شبکه همراه اول استفاده مي کنم ولي زماني که مثلا توي جاده انتن دهي قطع …
چه کسي دروغ مي گويد؛ مردم يا مسئولان مخابرات؟ | سايت استان …
-.378017

16 2014 – عدم آنتن دهي و اختلال در شبکه هاي ارتباطي تلفن همراه در منطقه مهريان در دو …. وضعيت آنتن دهي خطوط ايرانسل يکم بهتره ولي همراه اول هيچوقت آنجا همراه ما …
بسته هاي دردآور همراه اول – تکوپديا
.13890410—

1 2010 – من از اولين روز اعلام بسته‌هاي رويايي همراه اول از آن به صورت ماهانه استفاده کرده‌ام. … بينم ايرانسل هم از نظر سرعت و هم از نظر عدم قطعي بهتر است چون ….. جايي که ازش استفاده ميکنيد بهترين نقطه براي آنتن دهي رو پيدا کنيد …
روش غيرفعال کردن پيامک هاي تبليغاتي ايرانسل و همراه اول
.. › آموزش

24 2014 – روش غيرفعال كردن پيامك هاي تبليغاتي ايرانسل و همراه اول. … به علاوه مي‌توانيد براي ثبت درخواست عدم دريافت پيامک‌هاي تبليغاتي همراه اول، با شماره تلفن تماس … مشکل آنتن‌دهي همراه اول و ايرانسل با رومينگ ملي برطرف شد؟
فروش دستگاه تقويت آنتن موبايل در اصفهان …
—–….

30 2014 – تقويت آنتن موبايل همراه اول ، رايتل ، ايرانسل و .. رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه در اماکن ، منازل ، ساختمان ها ، برج ها ، زيرزمين ، معادن ، کارگاه هاي …
2؛ نوآوري مبتني بر درک | وبلاگ رسمي ال جي ايران
.139208-2؛-نوآوري-مبتني-بر-درک

31 2013 – با گوشي نوکيا آنتن همراه اول هميشه نصف به بالايه. … من 2 دارم براي مشکل انتن دهي ضعيفش مجبور شدم سيم کارت اورجينال تهيه کنم ولي هيچ …
اينترنت پرسرعت همراه ايرانسل ماهيانه فقط 10000 تومان …
..13901201-219

روش اول استفاده از گوشي همراه مي باشد. … ولي در صورت بالابودن آنتن دهي و عدم اختلال در شبکه با سيم کارت ايرانسل سرعتي در حدود 236 کيلوبيت بر ثانيه خواهيد …
عدم آنتن دهي همراه اول – موتور جستجوي خبري | .
.عدم-آنتن-دهي-همراه-اول-301521

عدم آنتن دهي همراه اول · پوشش دهي همراه اول بهتر است يا ايرانسل؟ … گفت: نتايج ارزيابي وضعيت پوشش شبکه اپراتورها نشان مي دهد اپراتور اول (شرکت ارتباطات سيار) …
آنتن دهي نوکيا 900 – انجمن تخصصي آسان جي اس ام
.-. › … › تعميرات سخت افزاري نوکيا

6 2013 – 6 – ‎4
… رو ميشناسه ولي همراه اول رو نه با ايرانسل هم کمي ضعف آنتن دهي داره، سريال … هاي سامسونگ 4 : پريدن سريال و عدم انتن دهي …
تقويت آنتن دهي موبايل اندرويد – …
—..7

28 2014 – تقويت آنتن دهي موبايل اندرويد – . تقويت آنتن موبايل همراه اول ، رايتل ، ايرانسل و .. رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه در …
آموزش تنظيم 3 مودم – -156 – شرکت …
……..106—156

در قسمت بسته به نوع سيمکارت ، براي سيمکارتهاي همراه اول ، براي … شرط لازم است، پس اولين گزينه در هنگام مشکل اتصال، چک کردن آنتن دهي دستگاه مي باشد. 2ـ بايد توجه داشت که در صورت عدم شناسايي شبکه توسط مودم در قسمت و …
آيا ايرانسل در خارج از کشور هم آنتن ميدهد – تالار تبادل اطلاعات …
.2. › … › اپراتورهاي موبايل

به همين دليل، ايرانسل از سال قبل، مثل همراه اول، اقدام به بستن قرارداد رومينگ … آن کشور رومينگ دارد و اين باعث مي شود که به هيچ وجه مشکل آنتن دهي نداشته باشيم.
سيم کارت اعتباري- | پرتال شرکت مخابرات استان کرمان
.17385

متقاضيبراي بررسي ثبت نام انجام شده ، به سايت همراه اول، خدمات مشترکين، ثبتنام سيم … مشکلاتارسال پيامک و عدم آنتن دهي با وجود تشکيل پرونده حل نشده ، درحالي …
سيلپ – تقويت کننده انتن موبايل در معدن 3
..

اين دستگاه بنابر ميزان آنتن دهي تلفن همراه در محل و توان خروجي دستگاه در مدل هاي … قادر به پشتيباني از تمامي اپراتور هاي موجود مانند همراه اول ، ايرانسل ، تاليا و .
هزاررود – علت تاخير در راه اندازي دکل همراه اول چيست؟
..-555.

عدم آنتن دهي تلفن همراه مهمترين مشکلي ست که در هزاررود مردم را آزار ميدهد ،و اين موضوع را همه اهالي ميدانند و بارها به اطلاع مقامات مسئول شهرستان و استاني رسانده اند.
فروش دستگاه تقويت کننده آنتن موبايل
–..

مشکل عدم آنتن دهي موبايل خود را حل کنيد … انواع اين دستگاه ها در نقاط کور و فاقد آنتن دهي تلفن همراه مانند: برخي طبقات ساختمان هاي سازمان ها ، ادارات ، مراکز دولتي و …. فروش تقويت کننده تلفن همراه ،تقويت کننده آنتن همراه اول، تقويت کننده آنتن
مدير‌کل بازرسي همراه اول: مديريت و رسيدگي به شکايات …
…..مدير‌كل-بازرسي-همراه-اول-مديريت-و-…

12 2009 – مدير‌کل بازرسي همراه اول با بيان اينکه ارسال شکايت مشترکان از طريق پيامک … توزيع سيم کارت اعتباري، به مقصد نرسيدن پيامک و مشکلات آنتن دهي حل شود. … با سلام بنده صد بار،براي عدم دريافت پيامکهاي تبليغاتي عدد راارسال …
تقويت | کننده | آنتن | موبايل |
:.. -
بوستر يا تقويت کننده تلفن همراه دستگا هي است در جهت تقويت ميزان آنتن دهي تلفن … تلفن سانترال ، ارائه سيستم هاي مديريتي کارت شارژ ايرانسل ، همراه اول و رايتل ، گوشي … ضعف سيگنال (نقاط کور): عدم وجود سيگنال موبايل يا ضعيف بودن آن.
اختلال شبکه‎ي همراه اول و ايرانسل به دليل پياده سازي نسل سوم …
..16506

7 2014 – قطعا مشترکان بسياري از ابتداي ماه جاري در شبکه‌هاي همراه اول و ايرانسل با مشکلاتي نظير عدم آنتن‌دهي، قطع غيرمعمول مکالمات يا خط رو خط شدن ارتباط …
مصاحبه اختصاصي عصرايذه با رياست مخابرات ايذه – پايگاه …
..3369

5 2015 – … شهرستان عدم آنتن دهي مناسب تلفن همراه در بعضي از مناطق شهري و روستايي و ترافيك زياد درساعات پيك، نداشتن پهناي باند مناسب اينترنت همراه اول …
آنتن دهي و فرکانسهاي دريافتي تلفن همراه در شورکي – پايگاه …
..47 -
پايگاه اطلاع رساني شورکي سبز – آنتن دهي و فرکانسهاي دريافتي تلفن همراه در شورکي … شورکي و متقاضي اين اپراتور بزرگ کشور متاسفانه شاهد عدم آنتن دهي مناسب … دکل همراه اول در منطقه براي رفع اين مشکل بسته شده و کمتر از سه ماه شاهد آنتن دهي به …
تقويت کننده انتن موبايل در معدن: خبر
–..

اين دستگاه بنابر ميزان آنتن دهي تلفن همراه در محل و توان خروجي دستگاه در مدل هاي … قادر به پشتيباني از تمامي اپراتور هاي موجود مانند همراه اول ، ايرانسل ، تاليا و .
ورود اينترنت پرسرعت همراه به بروجرد – بهنام
1072.249

6 2014 – … بالاي سيم کارت ها و تعرفه هاي استفاده از اينترنت در اين اپراتور و همچنين عدم آنتن دهي مناسب در سطح … آنتن دهي بسيار قوي تر و پوشش قوي تر، ارزان بودن سيم کارت هاي اعتباري و دائمي … اينترنت همراه اول در بروجرد راه اندازي شد.
پشتيباني وايمکس ايرانسل | وبلاگ کارتي
… › آموزشي

9 2013 – سرويس دهي ايرانسل براي وايمکس خيلي ضعيف و زير صفره. … عرض کنم که در منطقه اهواز و حاشيه منطقه آنتن دهي بسيار عالي ا ست که کارشناسان وايمکس …. نحوه وارد کردن شارژ همراه اول; پرداخت اينترنتي هزينه وايمکس ايرانسل (شارژ …
با اينترنت » همراه اولايرانسلرايتل – برگ سبز
..8815

براي کسب اطلاعات، در هر لحظه، به سايتهاي مربوطه زير مراجعه کنيد: همراه اول …. خودکار شيفت کردم بلکه مشکل آنتن دهي نداشته باشم همچنين قيمت دستم بيايد چشمتان …
رفع مشکل آنتن دهي موبايل – خانه
..280316777812394. -
رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه فقط با شرکت نماينده رسمي محصولات … عدم انتن دهي موبايل در زير زمين – مشکل ضعف آنتن با همراه اول – مشکلات انتن دهي …
نسل سوم بدون آنتن روي گوشي مشترکان تاليا!
.-..30723

5 – به اين ترتيب همراه اول قرار بود از ظرفيت هاي شبکه سازي تاليا براي … هاي شبکه تاليا است چراکه چندي است که مشترکان تاليا با عدم آنتن دهي و قطع …
گلايه مندي اهالي از عدم آنتن دهي تلفن همراه در روستاي جيّد …
-.14912

2 2014 – صباحي عدم آنتن دهي تلفن همراه را معضلي براي جوانان و اهالي روستا عنوان کرد و گفت: اين مشکل موجب نارضايتي اهالي روستا شده و آنان را در مضيقه …
روستاي بخش مرکزي جم تلفن ندارند – سپاس
…..روستاي-بخش-مرکزي-جم-تلفن-ندا…

29 2015 – … زير ساخت هاي مخابرات، دسترسي به اينترنت، عدم آنتن دهي تلفن همراه در … علاوه بر نبود تلفن هاي خانگي، پوشش همراه اول و ايرانسل نيز ضعيف است.
تقويت کننده انتن موبايل
..

11 2014 – تقويت انتن موبايل همراه اول تقويت انتن موبايل ايرانسل تقويت کننده انتن براي منازل و شرکتها و جاهايي که انتن دهي بدي دارند.
اپراتورهاي تلفن همراه [بايگاني] – انجمن تخصصي تعميرکاران …
.. › … › انجمن تلفن همراه و تبلت

انجمن تخصصي تعميرکاران ايران | … راهنمايي براي ارسال فکس; عدم ارسال قبوض كم مبلغ تلفن‌همراه؛ اطلاع‌رساني با پيامك; شارژ … تعويض سيم كارت قديمي براي آنتن دهي; سيمكارت‌هاي اعتباري همراه اول پديده شد; نحوه‌ي …
فرم نظرسنجي تلفن همراه – شرکت مخابرات آذربايجان غربي
.._.31…

آنتن دهي و پوشش تلفن همراه در سطح شهر تا چه حد مناسب است؟ … در صورت عدم استفاده از هر کدام از سرويس هاي ويژه،علت آن چيست؟
سيم کارت دائمي همراه اول – موبايل براي ايرانيان
.4.سيم-کارت-دائمي-همراه-اول….

در اين مطلب هرانچه راجع به سيم کارت همراه اول ميخوايد راميتوانيد پيدا کنيد. … مشکلات پيام کوتاه ()، پيام چندرسانهاي ()، اينترنت ()،عدم آنتن دهي …
ديدگاه: آنتن دهي از ديد مسافرين مترو – گروه تخصصي موبايل …
.ديدگاه-آنتن-دهي-از-ديد-مسافرين-مترو.

آنتن‌دهي موبايل يکي از دغده‌هاي مشترکين اپراتورهاي تلفن همراه در داخل کشور مي‌باشد. … و از دروازه شميران تا فرهنگسرا (در خط )، آنتن‌دهي دچار ضعف، اختلال و عدم پوشش است. … به ما داد، او بيان داشت: از ديتاي همراه اول به خاطر گراني تعرفه استفاده نمي‌کنم.
شارژ ايرانسل | شارژ همراه اول | خريد شارژ ايرانسل | خريد کارت …
..مناطق-تحت…

سلام اول از همه بايد مطلع بشيد که ايا منطقه شما جزو مناطق تحت پوشش وايمکس ايرانسل هست يا … با سلام،از فردوسيه شهريار مزاحم مي شم مي خواستدر خواست کنم امکان انتن دهي رو براي منطقه ما ….. وايمکس مدام شارژمي خوره مي تونه دليلش عدم تحت پوشش باشه؟
مشکلات رايج در گوشي و نحوه رفع آن‌ها – قسمت اول …
..—-…
12 2014 – مشکل بعضي از افراد به علت عدم سازگاري در ارتباط با يک سري از … اين مطلب و ديگر مشکلات و راهکارهاي مرتبط با گوشي ، همراه ما باشيد!

1 2 3 4 5 6 7
-
-