پوشش موبایل در تونل و مترو

داخل تونل های جاده ها به علت دوری از BTS و همچنین سازه تونل مشکل آنتن دهی وجود دارد بنابراین این شرکت با دارا بودن تجربه کافی در حل این مشکل می تواند ترافیک را توسط سیستم های تکرار کننده سیگنال از نزدیکترین BTS اپراتورهای موبایل دریافت و آن را در داخل تونل هدایت کند .

همچنین استفاده از مترو یکی از کار آمدترین و به صرفه ترین راه های حمل و نقل در شهر های بزرگ است که باعث ایجاد یک ترافیک سنگین تلفن همراه می شود.تونل های مترو از جمله مکان هایی است که نقاط کور BTS در آنجا قرار دارد.بنابراین برای حل این مشکل باید از دستگاه های تکرار کننده ترافیک استفاده نمود.

راه حل تقویت کننده های داخلی :
می توان جهت پوشش این تونل ها بوسیله راه کارهای این شرکت از تکرار کننده پرقدرت استفاده کرد . همچنین جهت پوشش ایستگاه های مترو و … می توان از راه کار های ذیل استفاده نمود :
1- اگر تنها پوشش دهی ایستگاه های مترو مد نظر باشد می توان از تقویت کننده های بی سیم به همراه تقویت کننده های فیبر نوری با آنتن های چند گانه استفاده کرد.
2- اگر پوشش دهی کل مترو (ایستگاه ها و قطار و تونل ها) مدنظر باشد بهتر است از BTS یا RRU استفاده شود.
3- تونل ها باید با کابل دارای تضعیف کم پوشش داده شود و بهتر است از آنتن های بیشتر به جای آنتن های کم با قدرت زیاد استفاده کرد .

 

کافیست با ما تماس بگیرید

مشاوره کارشناسی و فروش : 22266727- 021