پوشش موبایل خانگی

شرکت بازرگانی ایران آنتن دستگاه های تقویت کننده موبایل محیط های داخلی (بوستر) با پهنای باند وسیع را توسعه داده است و آن ها را طوری طراحی کرده که در انواع مختلف می توانند مقیاس های کوچک یا متوسط از 50 تا 5000 متر مربع را پوشش دهند ، که مناسب برای انتقال سیگنال موبایل از بیرون به داخل محیط های بسته مانند منازل و ادارات ، کانکس ها ، رستوران ها ، زیر زمین ها و … می باشد.

از ویژگی های این دستگاه نصب آسان و پوشش تمام پهنای باند می باشد . این دستگاه قادر به تقویت سیگنال تمام اپراتور ها می باشد و می توان به راحتی و به سرعت آن را با کمک کتابچه راهنمای کاربر نصب و راه اندازی کرد.

چگونه کار می کند ؟
این پکیچ های استاندارد با توان های مختلف (که با توجه به محدوده مورد نظر ، قدرت سیگنال در بیرون ساختمان ، طول کابل خارجی و در انواع پشتیبانی از 1باند فرکانسی یا 2باند فرکانسی و یا چند باند فرکانسی انتخاب می شوند) شامل یک آنتن خارجی که آن را بر فراز ساختمان یا به سادگی نزدیک پنجره نصب می شود و با کابل کواکسیال (طول مناسب حداکثر تا 30 متر) به دستگاه متصل می شود و سپس آنتن داخلی به دو صورت سقفی 360 درجه ای و یا دیواری 90 درجه ای طراحی شده اند و معمولا با واسط کابل های کواکسیال کوتاه تری (حداکثر تا طول 15 متر) به دستگاه وصل می شود ، بوده است .

در صورت نداشتن دید مستقم به دکل های bts با حرکت آنتن خارجی و کنترل وضعیت آنتن دهی در محل نصب می توان بهترین نقطه نصب آنتن را پیدا کرد. (آنتن خارجی با وزن 50 گرم معمولا بر فراز ساختمان و بر روی یک میله ، لوله آب و یا دکل نصب می شود) . در صورت نیاز می توان از کارشناسان این شرکت و یا استفاده از نسخه تحت موبایل نرم افزار طراحی شده توسط ایران آنتن استفاده کرد . این نرم افزار بر روی موبایل نصب شده و می تواند جهت دکل های bts منطقه با قدرت آن ها را نمایش دهد . شما می توانید با خرید هر پیکج یک نرم افزار موبایل رایگان طراحی شده توسط زیمنس را از این شرکت درخواست نمایید .

در واحدها بزرگ و یا واحدهای دارای اتاق های بتنی و یا پارتیشن ها سربسته می توان از بیش از یک آنتن داخلی استفاده نمود . در این شرایط  از اسپلیتر و کوپلر (تقسیم کننده توان) جهت ایجاد انشعاب ببیشتر از دستگاه استفاده می شود .در مواقعی که سیگنال های داخلی ضعیف هستند و یا به یک سیگنال خروجی قوی تر احتیاج دارند ، یک پری آمپلی فایر یا یک آمپلی فایر خطی در سیستم گنجانده می شود . نصب استاندارد با رعایت کلیه اصول معماری داخلی نیاز به 2 الی 4 ساعت زمان دارد .

 

 

کافیست با ما تماس بگیرید

مشاوره کارشناسی و فروش : 22266727- 021